top of page

Často kladené otázky

1. Nepotřebuješ partnera. Můžeš přijít sám/sama. Nicméně kartička “couple pass” pro páry umožňuje speciální slevu!

​2. Nepotřebuješ žádnou rezervaci. Prozatím není nutné si rezervovat místo na naše lekce. Stačí prostě přijít před začátkem lekce.

​​

3. Pro registraci na tvou první lekci přijď alespoň 15 minut předem. Pokud se během registrace ztratí nějaký čas z lekce, nelze si jej později nahradit.

4. Prozatím lze platby provádět v hotovosti, debetní nebo kreditní kartou, bankovním převodem nebo * kartou MultiSport BeneFit.​

5. Kartička pro více lekcí není vázána na žádnou konkrétní úroveň. Můžeš ji použít libovolně na různých úrovních. Průkaz však nemůžeš předat jiné osobě.

6. Přechod z jedné úrovně do druhé lze provést dle vlastní motivace. Musí však být splněny určité standardy znalostí kubánské salsy, aby bylo možné držet krok s úrovní a kvalitou lekce pro potěšení každého. Přečti si více v části „O úrovních Salsy“.
 

7. Můžeš se k nám přidat kdykoli a chodit na tolik lekcí, kolik chceš. Lekce nejsou vedeny ve formátu kurzů. Naše metoda výuky ti umožňuje začít tančit kdykoli, kdy ti to vyhovuje.

8. DŮLEŽITÉ: Lekce vyučované v La Macumba budou obecně zahrnovat vstupné do klubu na daný den (pokud není uvedeno jinak). Studentům však není dovoleno nosit si do klubu nápoje nebo jídlo.

 

DŮLEŽITÉ: PŘED PŘÍCHODEM NA LEKCI

  • Pokud chcete, přineste si pohodlné boty nebo taneční boty.

  • Ber ohled na ostatní studenty a dbej na svou hygienu.

  • Usmívej se :-)

bottom of page